Vi är alltid nyfikna och intresserade av nya eminenta möten. Ring, maila eller kom förbi och säg hej på Stora Nygatan 40 i Malmö - vi bjuder på kaffet!

Team

Oskar Lärn

VD / Projektledare

oskar@eminentreklambyra.se

+46 704 - 95 82 14

Camilla Nilsson

Byråansvarig / Projektledare

camilla@eminentreklambyra.se

+46 793 - 34 20 23

Christian Svensson

Produktionsledare

christian@eminentreklambyra.se

+46 703 - 85 10 65

Emma Håkansson Robérteus

Art Director

emma@eminentreklambyra.se

+46 761 - 06 32 38

Sara Mazetti-Nissen

Art Director

sara@eminentreklambyra.se

+46 705 - 91 47 78

Charlotta Ekelöw

Copywriter / digitalt

lotta@eminentreklambyra.se

+46 704 - 95 84 10

Caroline Dahlberg

Grafisk Formgivare

caroline-dahlberg@eminentreklambyra.se

+46 727 - 43 13 33

Remington Andersson

Content Manager

remington@eminentreklambyra.se

+46 733 - 22 96 02

Philip Thelander

Content Manager

philip@eminentreklambyra.se

+46 701 - 18 18 78

Marie Green

Copywriter

marie@eminentreklambyra.se

+46 762 - 13 14 18

Caroline Ek

Ekonomiansvarig

caroline@eminentreklambyra.se

+46 707 - 15 75 88

Söker du en byrå som är bra på både kommunikation och relationer? Välkommen att kontakta Eminent, så berättar vi mer om vad du vinner på att välja en husbyrå.

Kontakt

Oskar Lärn

VD, projektledare
+46 704 - 95 82 14
oskar@eminentreklambyra.se