Vi är alltid nyfikna och intresserade av nya eminenta möten. Ring, maila eller kom förbi och säg hej på Stora Nygatan 40 i Malmö - vi bjuder på kaffet!

Team

Oskar Lärn

VD / Projektledare

oskar@eminentreklambyra.se

+46 704 - 95 82 14

Camilla Nilsson

Byråansvarig / Projektledare

camilla@eminentreklambyra.se

+46 793 - 34 20 23

Caroline Ek

Ekonomiansvarig

caroline@eminentreklambyra.se

+46 707 - 15 75 88

Charlotta Ekelöw

Copywriter / digitalt

lotta@eminentreklambyra.se

+46 704 - 95 84 10

Christian Svensson

Produktionsledare

christian@eminentreklambyra.se

+46 703 - 85 10 65

Sara Mazetti-Nissen

Art Director

sara@eminentreklambyra.se

+46 705 - 91 47 78

Emma Håkansson Robérteus

Art Director

emma@eminentreklambyra.se

+46 761 - 06 32 38

Remington Andersson

Content Manager

remington@eminentreklambyra.se

+46 733 - 22 96 02

Caroline Dahlberg

Grafisk Formgivare

caroline-dahlberg@eminentreklambyra.se

+46 727 - 43 13 33

Philip Thelander

Content Manager

philip@eminentreklambyra.se

+46 701 - 18 18 78

Marie Green

Copywriter

marie@eminentreklambyra.se

+46 762 - 13 14 18

Söker du en byrå som är bra på både kommunikation och relationer? Välkommen att kontakta Eminent, så berättar vi mer om vad du vinner på att välja en husbyrå.

Kontakt

Oskar Lärn

VD, projektledare
+46 704 - 95 82 14
oskar@eminentreklambyra.se

Camilla Nilsson

Byråansvarig, projektledare
+46 793 - 34 20 23
camilla@eminentreklambyra.se